Venkovní terasová prkna WERZALIT TerraZa

Neoddělitelnou součástí vašeho bydlení je bezesporu i terasa. Správná volba designu terasy by měla zajistit plynulý přechod ze zahrady do domu. Při realizaci terasy začněte „od podlahy“ a zaměřte se na terasová prkna. Terasová podlaha by měla ladit s okolím a dotvářet exteriér domu. Vybírejte ta pravá terasová prkna podle odstínu či podle materiálu, tak aby byly ozdobou vaší terasy.

Terraza profily

Díky charakteru dřeva naše profily terraza vytvoří zcela přirozený a stylový povrch pro vaši terasu. A díky moderním technologiím a materiálu WPC zůstane tento povrch  stejný na dlouhou dobu. TerraZa profily jsou oboustraně použitelné díky malým a velkým drážkám a také jsou "kartáčované" pro větší dojem přírodního dřeva.


Terraza profily jsou bezúdržbovým materiálem, proto vás po jejich položení nečeká žádné dálší natirání a ochrana proti škůdcům nebo venkovním vlivům.

Technické informace:

  • MateriálWPC
  • Pokládka - díky patentovanému zámkovému "klik" systému je pokládka velmi jednoduchá a  navíc nevznikají otevřené spáry, kterými by mohli propadnout nečistoty a nebo potraviny. Tyto uzavřené spáry jsou také esteticky pěkné a umožňují dilataci venkovních terasových prken a navíc se nemusíte bát prorůstání plevele na přírodním povrchu.
    TerraZa profily se kladou na podkladní konstrukci, do které se navrtávají pomocí vrutů. Obrázky montážních prvků najdete na konci této stránky v galerii. Podrobný návod pokládky venkovních terasových prken najdete v příloze.
  • Délky - klasické délky jsou 4, 5 a 6 metrů profilu.

Barevné variace terraza profilu

Terasové profily terraZa jsou v naší nabídce v několika barevných provedeních. Pro hezký a nerušivý ráz exteriéru vašeho domu vybírejte vhodný barevný tón terasového profilu terraZA. Vybírejte vhodný terasový profil pro vaši vysněnou terasu.

tn_obrazek_43.jpg

teraza teracota

Máte zájem o venkovní terasová prkna? Kontaktujte nás!

Tisknout


Máte zájem o WPC terasy?

Udělejte první krok a my se postaráme o zbytek! Zadejte poptávku. Zašleme Vám kalkulaci

E-mail:

Rychlý kontakt

Provozovna: kanceláře
G TRADE spol. s r.o.

Vinohradská 90 (areál firmy SKANSKA a.s.)
618 00 Brno - Černovice

Tel.: +420 541216971
Fax: +420 541216969
E-mail: